Чоловіча консультація – перший центр сексуального здоров'я та якості життя чоловіка у м. Києві.

Вже давно доведено, що від сексуальних розладів чоловіки страждають частіше за жінок, але нікому не говорять про це і залишаються наодинці зі своїми проблемами.

Чому?

Одні – не звертаються за допомогою, бо не хочуть, щоб хтось дізнався про це, інші – соромляться, треті – вважають, що їм ніхто не допоможе, четверті – не знають куди звернутися, п'яті – визнають лише платне лікування та платних лікарів.

соромляться

У Києві існує багато різних центрів, які надають допомогу при сексуальних розладах, що обіцяють вилікувати за один прийом. Звичайно, всі вони платні і націлені на збільшення прибутку, а не на здоров'я пацієнтів. У таких центрах вам охоче з порогу запропонують пройти всі тести на інфекції, що передаються статевим шляхом і на наявність простатиту, тому що це швидкий і легкий заробіток. Адже працює здебільшого лабораторія. У багатьох психологічних центрах вас поспішають включити до тренінгової групи, оскільки кількісний підхід цікавий більше, ніж індивідуальна робота з пацієнтом, як фінансово, так і за часом. Але ж кожній людині хочеться знайти місце, де їм займатимуться індивідуально, анонімно та професійно, хоча б на початковому етапі діагностики.

Як бути?

Якщо ви вже перейнялися своїм здоров'ям, то перш ніж піти до платної клініки, дізнайтеся чи не можна пройти ті самі обстеження в державній лікувальній установі. Наразі поліклініки, диспансери та міжрайонні діагностичні центри можуть провести всі необхідні дослідження та процедури.

До того ж, як правило, більшість лікарів вранці працюють у державних, а ввечері підробляють у приватних клініках, оскільки саме державна клініка дає можливість лікареві стати професіоналом.

Центри, які надають допомогу пацієнтам з інтимними проблемами повинні мати у штаті всіх лікарів, які необхідні для повноцінної діагностики сексологічних питань. А саме: сексопатолога, уролога-андролога, гінеколога, медичного психолога, психотерапевта та психіатра.

 

Порада!

 

При виборі лікаря бійтеся того, який одночасно і сексолог, і уролог, і психіатр, і психотерапевт, і венеролог, і андролог. Як правило – він ні те, ні інше!

Чоловіча консультація – державна безкоштовна клініка з індивідуальним підходом та анонімним прийомом.

Наш центр було задумано саме з цією метою. У центрі працюють лікарі різних спеціальностей: уролог-андролог, сексопатолог, психотерапевт, психолог та гінеколог. Прийом анонімний та безкоштовний. Це єдиний подібний центр, який надає безкоштовну допомогу пацієнтам з інтимними проблемами. Ми приймаємо не лише чоловіків, а й жінок та дітей. Мета центру – допомогти Вам впоратися з проблемами інтимного характеру на високому професійному рівні.

У нашому Центрі працюють висококваліфіковані фахівці, доктори, які пройшли навчання на багатьох національних та міжнародних курсах та тренінгах, займаються не лише практичною, а й науково-дослідною роботою, що постійно підвищують свій професійний рівень. Робота будується на принципах доброзичливого та безоціночного ставлення до пацієнтів, з дотриманням усіх норм та правил лікарської етики, з дотриманням принципу конфіденційності та анонімності. Адже тільки така позиція у роботі фахівця буде запорукою успішної роботи, оскільки репродуктивне здоров'я та проблеми у сексуальній сфері є дуже інтимними, чутливими для людини і все це потребує справді професіоналізму з боку докторів та психологів, що вже є у нашому Центрі.

Ми завжди готові надати допомогу будь-якій людині, яка звернулася до нас, а також ми відкриті до співпраці з усіма фахівцями, установами, громадськими організаціями, міжнародними агенціями, з усіма – кому небайдуже здоров'я наших людей!

Ми чекаємо Вас! І готові зробити все можливе для відновлення Вашого здоров'я та гармонії Вашої родини.